Gładzie szpachlowe

Nasza firma wykonuje:

  • gładzie wykonywane techniką bezpyłową (wygładzane na mokro),
  • gładzie tradycyjne (szlifowane),
  • tynkowanie cienkowarstwowe,
  • przygotowanie podłoża pod szpachlowanie

 

 

GŁADZIE BEZPYŁOWE MULTIFINISH
Tradycyjne wygładzanie trwa przeciętnie 2–4 dni zanim uzyska się powierzchnię gotową do
malowania. Zwykle czynność tę dzielimy na kilka etapów: gruntowanie, po kilku lub kilkunastu godzinach nakładanie pierwszej warstwy gładzi, szlifowanie nakładanie drugiej warstwy gładzi w celu uzyskania równej powierzchni, ponownie szlifowanie.

Odpowiedzią na wielodniowe wygładzanie powierzchni i walkę z pyłem powstającym przy szlifowaniu jest produkt Thistle Multi-Finish i nowa metoda wygładzania ścian i sufitów. Jest to technika bezpyłowego wykonywania gładzi polegająca na tym, że  gładź wyrównywana jest na mokro, specjalnymi pacami z miękkiej stali aż do uzyskania pożądanej gładkości (efekt lustra) ścian i sufitów. Nie ma przy tym potrzeby docierania papierem ściernym bądź siatkami ,a co za tym idzie nie powstaje uciążliwy pył gipsowy.

Multi-Finish umożliwia wykonanie gładzi „na gotowo” w ciągu jednego dnia roboczego. Szpachlowanie połączeń płyt gipsowo-kartonowych i wykonywanie na nich gładzi również odbywa się w jednym cyklu i w ciągu jednego dnia!

Multi-Finish służy do szpachlowania surowych i nierównych powierzchni, tynków cementowo-wapiennych, gipsowych, płyt kartonowo- gipsowych. Produkt można stosować również do tynkowania cienkowarstwowego równych podłoży betonowych ,silkatowych bądź z betonu komórkowego (Ytong itp.)

 

Zalety gładzi Multi-Finish:

-brak pyłu gipsowego pokrywającego miejsce inwestycji.

-efekt finalny (gładkość ścian) dużo lepszy od tradycyjnych mas szpachlowych szlifowanych na sucho.

– brak konieczności gruntowania przed malowaniem.

-wysoka stabilność powierzchni ( struktura wiązań nie jest osłabiona w wyniku szlifowania siatką, produkt jest dużo bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne od tradycyjnych gładzi gipsowych)

-duża szybkość wykonania ( do 60m2 w ciągu dnia roboczego „na gotowo”)

– konkurencyjna cena.